Aktualności

Wrzesień 2017

Na terenie inwestycji Słoneczne Tarasy trwają ostatnie prace wykończeniowe połączone z zagospodarowaniem terenu wokół budynku. 

Sierpień 2017

Miło nam poinformować,że budynek C został ukończony miesiąc wcześniej niż  planowano i wykończony według najwyższych standardów.

Lipiec 2017

Trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynku C. 

Czerwiec 2017

Trwają prace przy budynku C oraz D. 

Maj 2017

Trwają intensywne prace budowlane na budynkach mieszkalnych C oraz D.

Orzeł Polskiego Budownictwa 2017

Racis Development słynie z wyjątkowego podejścia do realizowanych inwestycji, co wielokrotnie doceniało jury ogólnopolskich konkursów. 19 maja 2017 r. w Warszawie odbyła się WIELKA GALA , podczas której przyznano „Orły Polskiego Budownictwa”.

Kwiecień 2017

Trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynku B oraz placu zabaw.

Marzec 2017

Trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynku E oraz B. Teren inwestycji został już elegancko ogrodzony. Na wjeździe do osiedla  została zamontowana automatyczna bama wjazdowa, obsługiwana z wygodnego pilota.   Wszystko dla zapewnienia maksymalnej wygody i poczucia bezpieczeństwa.

Listopad 2016

Dobiegają końca prace budowlane przy budynkach mieszkalnych E oraz B, trwają również prace przy budynkach C oraz  D.

Październik 2016

Trwają intensywne prace budowlane na budynkach mieszkalnych E oraz B oraz terenach przyległych. 

Słoneczne Tarasy – Budynek A

Prace przy budynku A zostały zakończone. Mamy nadzieję, że sprostaliśmy wymaganiom naszych Klientów! Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym dotychczasowym Klientom za zaufanie oraz wybór naszej oferty. Zapraszamy także Wszystkich, którzy są zainteresowani zakupem mieszkania, aby przekonali się o naszym podwyższonym standardzie budowania w rozsądnej cenie.

Ekskluzywny, 3 – pokojowy apartament wykończony pod klucz!

Atrakcyjny, 3 -pokojowy Apartament, usytuowany w budynku A na III piętrze na Osiedlu Słoneczne Tarasy. 

Serdecznie Dziękujemy Wszystkim, którzy odwiedzili Targi Mieszkaniowe „Racis I Partnerzy”.

Jest nam bardzo miło, że tak wielu Klientów skorzystało ze wsparcia Racis Development i nabyło (objęte dużym rabatem) materiały wykończeniowe. Targi stanowiły element wsparcia posprzedażowego Klientów, którzy zdecydowali się na nabycie mieszkań właśnie u nas.

Zapraszamy na Targi Mieszkaniowe – Racis i Partnerzy

Zobacz różnice na własne oczy i dokonaj świadomego wyboru na lata. Wszystkich Klientów i osoby jeszcze zastanawiające się nad zakupem mieszkania lub apartamentu zapraszamy w dniach 10-11 Września 2016 r. na „Targi Mieszkaniowe – Racis i Partnerzy”, które odbędą się na terenie inwestycji „Słoneczne Tarasy” przy ul. Sportowej 30 w Suwałkach.

Lipiec 2016

Słoneczne Tarasy – budynek A już prawie gotowy!

Słoneczne Tarasy – „Targi Mieszkaniowe – Racis i Partnerzy”

Wszystkich Klientów i osoby jeszcze zastanawiające się nad zakupem mieszkania lub apartamentu zapraszamy w dniach 10-11 Września na „Targi Mieszkaniowe – Racis i Partnerzy”, które odbędą się na terenie inwestycji „Słoneczne Tarasy”.

Słoneczne Tarasy – Piękno natury

Słoneczne Tarasy to nie tylko doskonała lokalizacja i najwyższej jakości materiały budowlane, to również świeża i soczysta zieleń. Wczoraj zakończyliśmy pracę nad doborem roślin i rozwiązań technicznych dla przyszłego ogrodu, który będzie ozdobą całego osiedla. 

Czerwiec 2016

Trwają intensywne prace budowlane na wszystkich budynkach mieszkalnych oraz terenach przyległych na naszej inwestycji. 

Maj 2016

Słoneczne Tarasy – Szwajcarska jakość dla przyszłych mieszkańców
Piękna pogoda sprzyja dynamicznym pracom budowlanym. Osiedle Słoneczne Tarasy nabiera ostatecznych kształtów i kolorów dzięki szwajcarskim materiałom budowlanym.

I Targi Mieszkaniowe Suwałki

Serdecznie dziękujemy wszystkim Odwiedzającym nasze stanowisko podczas Targów mieszkaniowych – ,,Suwałki – Targi Mieszkaniowe”.

KRYSZTAŁOWE SCHODY 2016

KRYSZTAŁOWE SCHODY 2016 ponownie w naszych rękach, ale już za nową inwestycję!
Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stanowisko podczas Targów Budowlanych – „Dom i Ogród”. 

V MIĘDZYNARODOWE TARGI BUDOWLANE

14 maja 2016 roku odbędzie się w Suwałkach kolejna, piąta już edycja, Międzynarodowych Targów Budowlanych – „DOM I OGRÓD”. 

Kwiecień 2016

Kolejny miesiąc za nami i kolejny, dynamiczny postęp prac. W budynku E jest już zamontowana trzyszybowa stolarka okienna. W budynku A  trwają prace nad elewacją budynku, którą wykonujemy jako jedyni w Suwałkach z materiałów renomowanej szwajcarskiej firmy KABE. W mieszkaniach oraz hali garażowej w budynku A posadzki zostały już wylane. W budynku B są murowane ściany III piętra.  

Marzec 2016

Nasza inwestycja Słoneczne Tarasy co miesiąc rośnie o nową kondygnację – strop nad parterem w budynku B gotowy. W budynku A trwają prace  wykończeniowe zewnętrzne.

Racis Development – Zdrowa rywalizacja

Racis Development wierzy, że zdrowa rywalizacja sportowa kształtuje charakter młodego człowieka. 

Luty 2016

W budynku A wstawione zostały wszystkie okna. Słoneczne Tarasy jako jedyna inwestycja deweloperska w Suwałkach, będzie miała zastosowaną stolarkę okienną z pakietem trzyszybowym.

Oferta pracy – Specjalista ds. obsługi Klienta

Mamy ofertę dla profesjonalisty, który chce dołączyć do dynamicznie rozwijającej się firmy deweloperskiej w Suwałkach.

Targi Ślubne 2016

Szanowni Klienci, serdecznie dziękujemy za udział w Targach Ślubnych, które odbyły się w dniach 21-22 lutego 2016 roku w Restauracji na Starówce w Suwałkach przy ulicy Chłodnej 2. 

Racis Development – Blisko Twoich potrzeb

Racis Development – Blisko Twoich potrzeb.

Szanowni Klienci. Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Targi Ślubne (Restauracja na Starówce, ul. Chłodna 2), które odbędą się w dniach 20 – 21 lutego 2016 roku w godzinach:
– 20 lutego 2016r, od 10.00 do 17.00
– 21 lutego 2016r. od 10.00 do 15.00

Styczeń 2016

Racis Development – Rzetelność i terminowość.
Każdy z nas ceni współpracę z rzetelnym i terminowym partnerem. Nasza inwestycja Słoneczne Tarasy co miesiąc rośnie o nową kondygnację – strop nad III piętrem w budynku E gotowy. Obecnie trwa murowanie ścianek działowych. 

Słoneczne Tarasy – Nowy etap inwestycji w sprzedaży

Szanowni Klienci, wraz z nowym rokiem wprowadzamy do sprzedaży kolejny etap inwestycji – Słoneczne Tarasy. Oferujemy Państwu zakup mieszkania lub apartamentu w budynku C, w którym znajdą się  mieszkania od  45,36 m2 do 71,67 m2, niektóre z oferowanych mieszkań dysponują ponad 60-metrowymi tarasami!

Grudzień 2015

Racis Development – Rzetelność i terminowość.
Każdy z nas ceni współpracę z rzetelnym i terminowym partnerem. Racis Development swoją działalność oparło o kilka mocnych filarów: wysoką jakość materiałów, wyszukaną architekturę, dbałość o najdrobniejszy detal, rzetelność w relacjach z Klientem i Współpracownikami, terminowość wykonywanych prac.

Świąteczna Promocja!

Szanowni Klienci, miło nam poinformować, że od dzisiaj wprowadzamy nową promocje do naszej oferty. Promocja obowiązuje do 31.01.2016, decydując się na zakup apartamentu mogą Państw sami wybrać, jakie dodatkowe świadczenie otrzymacie w prezencie.

 

Kryształowa Cegła

11 grudnia RACIS DEVELOPMENT otrzymało prestiżową nagrodę – „Kryształową Cegłę” za najlepszą inwestycję w kategorii budownictwa mieszkalno-usługowego po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej. W tegorocznym konkursie wzięło udział 47 inwestycji deweloperskich, ale to „Rezydencja Wileńska” została laureatem konkursu. 

Newsletter – bądź na bieżąco!

Szanowni Klienci. Mamy przyjemność poinformować Państwa, że wdrożyliśmy na naszych stronach internetowych nowe funkcjonalności. Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco z aktualnymi promocjami, ofertami specjalnymi i przedsprzedażą, to zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter.

Listopad 2015

Terminowość wykonywania prac to atut naszych inwestycji. Co miesiąc rośniemy o nową kondygnację! Strop nad III piętrem w budynku A gotowy.

Październik 2015

Terminowość wykonywania prac to atut naszych inwestycji. Co miesiąc rośniemy o nową kondygnację! Strop nad I piętrem w budynku E gotowy.

01.10.2015r. – Rozpoczeliśmy budowę Budynku B!

Wykop pod budynkiem B gotowy! Szykujemy się do zalewania fundamentów! Termin realizacji grudzień 2016 r.!

Wrzesień 2015

Terminowość wykonywania prac to atut naszych inwestycji. Co miesiąc rośniemy o nową kondygnację! Strop nad parterem w budynku E gotowy.

Zobacz jak budujemy – film z inwestycji!

Nowa jakość życia w mieście – czytamy na okładce prospektu opisującego Osiedle „Słoneczne Tarasy” w Suwałkach. Sprawdźmy co uzasadnia takie hasło reklamowe!

Ruszamy z przedsprzedażą mieszkań w budynku B!

Z przyjemnością informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem naszą inwestycją, ruszamy z przedsprzedażą mieszkań w budynku B!

Sierpień 2015

Terminowość wykonywania prac to atut naszych inwestycji. Co miesiąc rośniemy o nową kondygnację! Strop nad garażem w budynku E gotowy. Od poniedziałku budujemy parter.

Lipiec 2015

Terminowość wykonywania prac to atut naszych inwestycji. Co miesiąc rośniemy o nową kondygnację! Strop nad parterem w budynku A gotowy. Od dziś budujemy I piętro.

Czerwiec 2015

Jako jedyni w Suwałkach budujemy z renomowanych materiałów Silka oraz Ytong. Pragniemy, aby przyszłe mieszkania były ciche, ciepłe oraz komfortowe. Zapraszamy do salonu sprzedaży, gdzie opowiemy o naszym wyższym standardzie budowania w rozsądnej cenie! 

Słoneczne Tarasy – najlepsza inwestycja mieszkaniowa w Suwałkach!

Informujemy z radością, że nasza inwestycja „Słoneczne Tarasy” podczas IV Międzynarodowych Targów Budowlanych „Dom i Ogród” otrzymała tytuł „Kryształowe Schody” jako najlepsza inwestycja mieszkaniowa w Suwałkach.

IV MIĘDZYNARODOWE TARGI BUDOWLANE

Mamy przyjemność poinformować, że 14 czerwca w hali widowiskowo-koncertowej SOK, przy ulicy Jana Pawła II 5 odbędą się IV MIĘDZYNARODOWE TARGI BUDOWLANE „DOM I OGRÓD” Suwałki 2015, podczas których zaprezentujemy nasze inwestycje Słoneczne Tarasy oraz Rezydencja Wileńska.

Maj 2015

Wykonujemy prace przy podziemnym parkingu,  w którym znajdzie się 16 samodzielnych garaży, 4 miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie dla Mieszkańców.

15.04.2015r. – Rozpoczęliśmy budowę!

Ogrodziliśmy plac budowy i rozpoczęliśmy wykop pod budynek!

Dane kontaktowe

Słoneczne Tarasy - logo

RACIS Development - logo

Salon sprzedaży:

RACIS DEVELOPMENT Sp. z o.o.
ul. Ks. Jerzego Jana Zawadzkiego 2 lok 1.11,
Suwałki

Czynne:
Pn – Pt: 8.00-16.00
Sob. – po wcześniejszym
uzgodnieniu telefonicznym

tel. 87 566 33 27
tel. 500 766 221 e-mail: daria@racis.pl – Daria
tel. 501 111 770 e-mail: urszula@racis.pl – Urszula

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w naszym punkcie sprzedaży. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.

Powrót do góry strony