Aktualności

Luty 2016

1 marca 2016

W budynku A wstawione zostały wszystkie okna. Słoneczne Tarasy jako jedyna inwestycja deweloperska w Suwałkach, będzie miała zastosowaną stolarkę okienną z pakietem trzyszybowym. Takie rozwiązanie to absolutny rekord w zakresie energooszczędnych okien. Dodatkową zaletą planowanej stolarki jest wysoka izolacyjność dźwiękowa, dzięki której zachowamy ciszę i spokój w naszej prywatnej przestrzeni. Warto również wspomnieć, że stolarka będzie posiadała ukryte w ramie okiennej zawiasy, dzięki czemu będzie znacznie łatwiejsza w myciu i eksploatacji. 

W budynku B został wykonany strop nad parterem. Budynek E jest już całkowicie zakończony stan surowy wraz z murowaniem ścian działowych. Budynek C jest na etapie fundamentów.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Dane kontaktowe

Słoneczne Tarasy - logo

RACIS Development - logo

Salon sprzedaży:

RACIS DEVELOPMENT Sp. z o.o.
ul. Ks. Jerzego Jana Zawadzkiego 2 lok 1.11,
Suwałki

Czynne:
Pn – Pt: 8.00-16.00
Sob. – po wcześniejszym
uzgodnieniu telefonicznym

tel. 87 566 33 27
tel. 500 766 221 e-mail: daria@racis.pl – Daria
tel. 501 111 770 e-mail: urszula@racis.pl – Urszula

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w naszym punkcie sprzedaży. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.

Powrót do góry strony