Aktualności

Racis Development – Zdrowa rywalizacja

21 marca 2016

Racis Development wierzy, że zdrowa rywalizacja sportowa kształtuje charakter młodego człowieka. Zmaganie się na boisku sportowym z rywalami, praca zespołowa prowadząca do uzyskania jak najlepszych wyników, zmaganie się ze swoimi własnymi słabościami, wszystko to pozytywnie wpływa na rozwój i poczucie wartości naszych najmłodszych członków rodziny. Pełni dumy postanowiliśmy wesprzeć turniej pod patronatem Prezydenta Miasta Suwałk – Wigry Cup 2016.

Szczegółowy fotoreportaż znajda Państwo pod adresem:

http://akademia.wigrysuwalki.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=672%3Aklasyfikacja-koncowa-wigry-cup-2016&catid=36&Itemid=102

Fot.: własność Akademia Wigry Suwałki

Dane kontaktowe

Słoneczne Tarasy - logo

RACIS Development - logo

Salon sprzedaży:

RACIS DEVELOPMENT Sp. z o.o.
ul. Ks. Jerzego Jana Zawadzkiego 2 lok 1.11,
Suwałki

Czynne:
Pn – Pt: 8.00-16.00
Sob. – po wcześniejszym
uzgodnieniu telefonicznym

tel. 87 566 33 27
tel. 500 766 221 e-mail: daria@racis.pl – Daria
tel. 501 111 770 e-mail: urszula@racis.pl – Urszula

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w naszym punkcie sprzedaży. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.

Powrót do góry strony