Słoneczne Tarasy

Słoneczne Tarasy to doskonały adres dla osób, które pragną mieszkać w spokojnym, pełnym zieleni miejscu.

Jest to teren oddalony od głównych ciągów komunikacyjnych, jednocześnie znajduje się na tyle blisko ulicy Utrata oraz Wojska Polskiego, że szybkie dotarcie do centrum Suwałk nie stanowi żadnego problemu. Osiedle zlokalizowane jest w kameralnej części ul. Sportowej, 1 km w linii prostej od centrum miasta i zaledwie 3 minuty spacerem od przystanków komunikacji miejskiej. Dzięki pełnej infrastrukturze miejskiej możliwy jest szybki dojazd do wszystkich najważniejszych miejsc i szlaków komunikacyjnych Suwałk.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wszystko, co niezbędne do życia każdej rodzinie: szkoły, przedszkola, sklepy i punkty usługowe, restauracje.

Bliskość terenów rekreacyjnych (Zalew Arkadia, stadion lekkoatletyczny, korty tenisowe, basen), obiektów handlowych (Biedronka) oraz rozrywkowych (Hotel Szyszko), czyni oferowane mieszkania szczególnie atrakcyjnymi dla osób, które żyją aktywnie, a jednocześnie cenią swój czas.

mapka

Dodatkowym walorem Słonecznych Tarasów jest niewątpliwie bliskie sąsiedztwo Zalewu Arkadia zapewniającego przyszłym mieszkańcom tak potrzebną do wypoczynku ciszę i spokój, jak również możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Dane kontaktowe

Słoneczne Tarasy - logo

RACIS Development - logo

Salon sprzedaży:

RACIS DEVELOPMENT Sp. z o.o.
ul. Ks. Jerzego Jana Zawadzkiego 2 lok 1.11,
Suwałki

Czynne:
Pn – Pt: 8.00-16.00
Sob. – po wcześniejszym
uzgodnieniu telefonicznym

tel. 87 566 33 27
tel. 500 766 221 e-mail: daria@racis.pl – Daria
tel. 501 111 770 e-mail: urszula@racis.pl – Urszula

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w naszym punkcie sprzedaży. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.

Powrót do góry strony