Słoneczne Tarasy

Mieszkańcy Słonecznych Tarasów, będą mogli cieszyć się czystym powietrzem, zielenią drzew za oknem, ławeczkami, siłownią zewnętrzna oraz placem zabaw z certyfikowanym, całkowicie bezpiecznym sprzętem przyjaznym maluchom oraz ich opiekunom.

Zaplanowaliśmy miejsca do wypoczynku dla starszych i młodszych mieszkańców. Siłownia będzie zlokalizowana w pobliżu placu zabaw dla dzieci, tak by dorośli również mogli czynnie spędzać czas w momencie, kiedy ich pociechy będą się bawić na placu zabaw.

Dzieci będą mogły korzystać ze znakomicie wyposażonego placu zabaw, znajdą tam wszystko co potrzebne, aby spędzać wolny czasu z daleka od ekranu telewizora czy komputera. Młodsi mieszkańcy do dyspozycji będą mieli dwuwieżowy zestaw zabawowy, huśtawkę 3D, bujak konik, bujak motorek, piaskownicę, grę kółko i krzyżyk, tablicę do rysowania, karuzelę z kierownicą, huśtawkę wagową, huśtawkę podwójną, piramidę linową smerf oraz slider.

Starsi mieszkańcy będą mieli możliwość ćwiczenia na wielu różnorodnych urządzeniach. Na terenie siłowni znajdzie się prasa nożna, orbitrek, wyciąg górny, wyciskacz siedzący, drabinka, wahadło, podciąg nóg oraz biegacz.

Prywatna strefa relaksu - Słoneczne Tarasy

Wewnętrzne atria stworzą dla lokatorów osiedla przestrzeń wypoczynku z ławkami, wśród subtelnie zaaranżowanej zieleni. Stworzone w ten sposób zielone zakątki to doskonałe miejsce do odpoczynku z książką, spotkań z przyjaciółmi lub krótkiego spaceru bez konieczności wychodzenia poza obszar osiedla.

Dane kontaktowe

Słoneczne Tarasy - logo

RACIS Development - logo

Salon sprzedaży:

RACIS DEVELOPMENT Sp. z o.o.
ul. Ks. Jerzego Jana Zawadzkiego 2 lok 1.11,
Suwałki

Czynne:
Pn – Pt: 8.00-16.00
Sob. – po wcześniejszym
uzgodnieniu telefonicznym

tel. 87 566 33 27
tel. 500 766 221 e-mail: daria@racis.pl – Daria
tel. 501 111 770 e-mail: urszula@racis.pl – Urszula

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w naszym punkcie sprzedaży. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.

Powrót do góry strony